Bereikbaarheid Fair Medicine

Zolang de overheidsadviezen met betrekking tot het Coronavirus (Covid-19) gelden zullen de medewerkers van Fair Medicine zoveel mogelijk vanuit huis werken. Wij zijn de komende periode niet aanwezig op de kantoorlocatie in Woerden.

U kunt ons bereiken op het algemene nummer: 06 – 12 17 32 61 of via email:

Frans de Loos: Frans@fairmedicine.eu

Hans Büller: Hans@fairmedicine.eu

Vincent van der Wel: Vincent@fairmedicine.eu

Hein Coolen: Hein@fairmedicine.eu

Simon van der Schans: Simon@fairmedicine.eu

Margo Bource: Margo@fairmedicine.eu (office manager/algemene zaken)